Neste trafikale grunnkurs er 21. september – meld deg på her!

Eksisterende elever, kontakt oss på på telefon eller mail

Se hva våre elever sier om oss på Anbefalt.no.

Vi gir deg opplæringen du trenger

Trafikalt grunnkurs

Personbil manuell og automat

Tilhenger

Motorsykkel

Lettmotorsykkel

Moped

Vi holder til i Tromsø Sentrum – ta kontakt!

Telefon: 479 45 000 (ikke SMS)
Epost: post@prodrive.no

Nb. alle feltene over må fylles ut

Jeg ønsker:  Trafikalt grunnkurs Mørkedemonstrasjon

Førerkort til:  Bil Motorsykkel Lett-MC moped

Åpningstider: mandag-fredag 0800-1600

ProDrive AS – Trafikkskole Tromsø
Vestregata 42, 9008 TROMSØ

Din trafikkskole

ProDrive har en av de mest tilgjengelige og sentrale beliggenhetene i Tromsø på gateplan i Vestregata 42 – rett bak Fokus kino. Våre moderne lokaler er tilpasset for at du som elev skal ha en best mulig opplæring.

ProDrive AS er en autorisert trafikkskole som er medlem av ATL – Autoriserte Trafikkskolers Landsforbund.

Våre medarbeidere er topp utdannede trafikklærere som til en hver tid er klar for å ta i mot deg som elev. Med eleven i fokus ønsker vi å gi deg en trygg, sikker og effektiv opplæring – på veien til ditt førerkort.

Vi vet at du har det travelt. Derfor får du din egen webside med full oversikt over dine neste kjøretimer, hvor mye som er innbetalt og hva som gjenstår helt til du er klar for å kjøre på egenhånd. Vårt mål er å alltid gi deg mest mulig effektiv kjøreopplæring.

Møt våre ansatte

Kato Aspvik
Daglig leder
kato@prodrive.no
400 00 731
Ørjan Jensen Ervik
Trafikklærer
oerjan@prodrive.no
971 67 730
Morten W. Torbjørnsen
Faglig leder
morten@prodrive.no
474 15 505
Thomas Andre Hay
Trafikklærer
thomas@prodrive.no
938 36 405
Sindre Tveråmo
Trafikklærer
sindre@prodrive.no
974 13 232
Tor-Arild Ludvigsen
Driftsansvarlig
tor-arild@prodrive.no
913 11 456
Tom Andre Jakobsen
Trafikklærer
tom@prodrive.no
977 17 178

Se videoene for kjøretips, laget av Nordlys Web-TV

Kontakt oss i dag!

Eksisterende elever, kontakt oss på på telefon eller mail

Skriv inn telefonnummeret ditt, så kontakter vi deg så snart vi kan.
Du kan også nå oss gjennom kontaktskjemaet, telefon eller epost.